Dünyada 45 yıldır ülkemizde ise 16 yıldır büyük memnuniyetle kullanılan endüstriyel mutfak süzgeçleri korozyona, deterjan ve bulaşık artıklarına karşı direnç sağlar.

Endüstriyel mutfak süzgeçlerinin, kalınlıkları ürün genişlik ve uzunlukları standart ölçülere sahiptir. Talep üzerine uzman ekibimiz tarafından sahada keşif yapılır ve alanınıza uygun özel ölçü endüstriyel mutfak süzgeci imal edilir.

Endüstriyel mutfak süzgeci muadili mevcut mudur ?

Sıkça denk geldiğimiz en önemli problemlerden birisi yanlış ürün kullanımıdır. Endüstriyel mutfak süzgeci tamamen 304 kalite paslanmaz çelik mamulden üretilir ve fiyatları diğer plastik aksamlı süzgeçlere göre yüksektir.

Projelerde düşük maliyet ile kısa süreli çözüm arayan kullanıcıların en büyük hatası plastik aksamlı ürün kullanmaktır. Plastik ürünler su ve atıklar ile temas edildiğinde yüksek derecede bakteri üretim ortamı oluşturur.

Antibakteriyel olmamasından dolayı sağlık bakanlığı denetleme ekipleri tarafından denetlenmekte olan mutfağınız cezai işleme maruz kalır, kapatılma ile karşı karşıya kalabilir.

Endüstriyel Mutfak Süzgeci CMR-MS8

Endüstriyel Mutfak Süzgeci CMR-MS8 özelliklerinden bahsedecek olursak kullanılmasında tercih olarak en önemli etken uzun ve geniş olmasıdır. Üst ızgarası petek tipi olup talep üzerine farklı desen çalışmaları geliştirilebilir.

Endüstriyel mutfak süzgeci petek ızgara desen aralığı 2 cm dir. Her köşesinde punta kaynağı ile destek sağlanmıştır ve ağır yük, orta sınıf ve yaya sınıfı olarak 3 e ayrılır. Yemek arabalarının tonaj kapasitesine göre size en uygun endüstriyel mutfak süzgeci sunulur.

Endüstriyel mutfak süzgeci fiyatları için uzmanlarımızdan ücretsiz telefon ve mail desteği alabilirsiniz.

 

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir