İzolasyon uyumlu tesisat süzgeçleri

Ev ve işyerlerinizin ıslak zemin gerektiren bölgelerinde rahatlıkla kullanabildiğiniz izolasyon uyumlu tesisat süzgeçleri aslında diğer tüm süzgeç türlerine çok benzemekle birlikte sadece modern açıdan yeni özelliklerin katılması sonucu bugün çok daha fazla tercih edilen ürün grupları arasındaki yerini almayı başarmıştır.

Peki bizler neden izolasyon uyumlu tesisat süzgeçleri satıyoruz?

Aslında bu sorunun cevabı çok açık olsa da konu hakkında detayları bilmeyenler için kısaca bahsetmek istedik. Lüks bir apartmanın 12. katından bir ev aldığınızı ya da yeni bir fabrika kurduğunuzu varsayalım. Her iki bina türü de aslında ne kadar da görkemli ve ne kadar da ihtişamlı duruyorlar, öyle değil mi? Sizler de bunun farkında olarak gidip o evi alabiliyor ya da işyerinizin tamamlanmasını sağlayan tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorsunuz. Fakat zamanla akan suyun kaçak alanları oluşturduğunu görmeye başlıyorsunuz. İlk zamanlarda sizin için çok da önemli olmayan bu sonuç zaman geçtikçe şiddetini artırmaya başlıyor. Ve bir gün, her zamanki gibi aniden gelen bir doğal afetle de bu mülkünüz yok oluyor.

İşte biz bu gibi durumların engellenebilmesi için izolasyon uyumlu tesisat süzgeçleri satıyoruz. Durumun her zaman bu kadar kötü olması tabi ki mümkün değil. Ancak bizler “Ya olursa?” diye düşünmek yerine sizlere doğrudan çözümler üretiyoruz.

İzolasyon uyumlu tesisat süzgeçlerimizin ortak özellikleri

Öncelikle her müşterimize hitap edebilmek adına genellikle 100×100, 150×150 ve 200×200 ebatlarında izolasyon uyumlu tesisat süzgeçleri sattığımızı söyleyerek söze başlayalım. Tüm bu ürünler için de çapları 32 ile 100 arasında değişen standart boru çıkış büyüklükleri kullanıyoruz. Ayrıca gelen talebe göre alt tasları:

  • Kendinden izol fileli,
  • Tekstil keçeli membran ya da
  • Keçeli siyah membran olarak da siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Tüm bunlardan farklı olarak ise sattığımız bütün izolasyon uyumlu tesisat süzgeçlerinin standart 10 cm ya da diğer ek parçaların da yardımı ile istenilen her ölçü miktarına uzatılabilindiğini söylememiz mümkündür. Ancak uzunluk yerine bir de kısalıktan bahsedecek olursak bu sayının 1,5 cm olduğunu da eklememiz gerekmektedir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir