Drenaj Kanalı CMR-D2 Genel Özellikleri ve Tanıtımı

İnsanların yaşamış olduğu ortamların düzenlenmesi için kullanılan drenaj kanallarının kullanım alanı oldukça geniştir. Drenaj Kanalı CMR-D2 de bu ürünlerden birisi olup çok fazla alanda kullanılmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi bu kanallar su tahliyesi amacıyla kullanılmaktadır. Kullanım yerine bağlı olarak bazen yağmur suyu bazen şebeke suyu bazen de farklı amaçlarla kullanılan suların tahliye bu drenaj kanalıyla etki bir şekilde yapılmaktadır.

Bu ürünlerin kullanım noktalarında iyi sonuç vermesi için sahip olduğu özellikler son derece önemlidir. Bu özellikleri farklı sınıflara ayırmak mümkündür. Bir kısmı montaj ile ilgili iken diğer kısmı ise dayanıklılıkla ilgilidir. Son kısım ise ürünün kendisinden beklenilen işlevi yerine getirmesiyle ilgilidir. Dolayısıyla da bu noktada farklı hususların olduğu söylenebilir.

Drenaj Kanalı CMR-D2 Boyut Seçenekleri ve Kullanım Kolaylığı

Farklı boyut seçeneklerine sahip olmasıyla bilinen Drenaj Kanalı CMR-D2, bu özelliği sayesinde çok rahat bir şekilde monte edilebilir. Boyut seçenekleri incelendiğinde çok farklı ölçülerin olduğu görülecektir. Fakat genel olarak 125 x 100 x 6 cm ile 400 x 100 x 40 cm arasında değiştiği söylenebilir. Toplamda 20’den fazla boyut seçeneği bulunmaktadır. Bundan dolayı kullanılacak olan yere uygun olan ürün rahatlıkla temin edilebilir.

Ürünlerin taşınması ve montajının kolay olması da farklı bir avantaj olarak dikkat çekiyor. Ayrıca kullanım yerine bağlı olarak L, V ve U gibi dönüşler de rahatlıkla yapılabilir. Bu da ürünün etkili bir şekilde kullanılması açısından son derece önemlidir. Kullanım yerindeki ihtiyaca bağlı olarak drenaj kanalına kilit dahi eklenebilir.

Drenaj Kanalı CMR-D2 Özellikleri

Suyun tahliyesi için kullanılan Drenaj Kanalı CMR-D2, farklı özellikleriyle öne çıkmaktadır. Bu ürün kapalı alanlarda kullanılabileceği gibi açık alanlarda da kullanılabilir. Açık alanlarda kullanıldığı bazen güneşe yani hem UV ışınlarına hem sıcağa bazen ise soğuğa maruz kalır. Bu tür şartlara karşı yüksek dayanım gösterdiği söylenebilir. Üretildiği malzemelere bağlı olarak çatlama yapmayacağı gibi genleşme de yapmaz. Böylece sorunsuz bir şekilde uzun süre bu ürünler kullanılabilir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir